КНДР, Росія та "ІД" – на одному щаблі. Турчинов прокоментував гучні погрози Путіна

Президент РФ Володимир Путін своєю заявою про можливі “удари в інших зонах конфлікту” пригрозив, що постачатиме зброю світовим терористичним організаціям та КНДР. Таку думку висловив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр  Турчинов.

На його думку, істеричні коментарі Путіна щодо неприпустимості можливої поставки США летальної зброї Україні свідчать про готовність Росії продовжувати фінансування та забезпечення зброєю світового тероризму.

“Президент РФ дозволяє собі лякати США та міжнародну спільноту тим, що на окупованій російськими військами території Донбасу нібито залишилось “достатньо зброї”, яку можуть направити в будь-яку гарячу точку світу, “чутливу для тих, хто створює їм проблеми”, – тобто США”, – наводить цитату Турчинова прес-служба РНБО.

Також силовик наголосив, що на окупованому Донбасі ніколи не було бази зберігання військової техніки та озброєння, а поставляє їх на цю територію лише РФ.

“Вся військова техніка, боєприпаси та зброя поставляються гібридним військам та терористичним угрупованням “лугандону” виключно Російською Федерацією. Саме тому поставки зброї та техніки, якими погрожує Путін США, можуть бути лише російськими”, – додав Турчинов.

За його словами, у Путіна залишилося не так багато “опонентів”, яким він може постачати зброю.

“Це світові терористичні організації, на кшталт “ІДІЛ” та “Аль-Каїди”, або північнокорейський режим, що загрожує світовій безпеці своєю ракетно-ядерною зброєю. І саме їх сьогодні хоче озброїти Путін, прикриваючись власноруч створеними окупаційними режимами фейкових “республік”, – сказав Турчинов, додавши, що наразі всі вони загрожують безпеці у всьому світі, про що вчергове і нагадав Путін. 

Як повідомлялося раніше, президент Росії Володимир Путін після відвідин Китаю заявив про те, що у разі постачання Сполученими Штатами озброєння для України на Донбасі можуть загостритися бойові дії та навіть перекинутися на інші регіони. Також він наглосив, що готовий погодитися на присутність миротворців ООН на Донбасі, якщо вони відмовляться від свого озброєння. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>