КНДР успішно удосконалює ядерні балістичні ракети, – розвідка США

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+

Північна Корея домагається успіху у вдосконаленні ядерних балістичних ракет, передає Ukr.Media.

“Згідно з останніми даними американської розвідки про програму ядерних балістичних ракет КНДР, Кім Чен Ин продовжує добиватися прогресу в поліпшенні координації ракет, що за словами офіційного представника адміністрації, який знає цю оцінку, дозволяє ракетам досягти конкретних цілей”, – йдеться в повідомленні.

Чиновник відмовився бути ідентифікованим через особливості наданої інформації, але зазначив, що основні оцінки обговорювалися публічно – глава ЦРУ Майк Помпео нещодавно зазначив, що КНДР може бути в декількох місяцях від досягнення мети поставити боєголовку на ракету, яка може потрапити в США.

“Представники адміністрації наголосили, що мета полягає в тому, щоб продовжувати використовувати санкції та дипломатичний тиск, щоб висунути будь-яке рішення про те, чи брати участь у військових діях проти Північної Кореї, наскільки це можливо, в майбутньому. Кілька посадових осіб попередили, що в даний час дипломатичне рішення залишається в центрі уваги адміністрації, і що є способи блокувати ракетної програму КНДР, не маючи тотальної війни”, – наголошується в повідомленні.

Ключовим невідомим є те, наскільки Північна Корея може перейти в великомасштабне виробництво ракетних компонентів, а не тільки окремих випробувальних ракет, запущених досі.

Повідомляється, що військові чиновники підкреслюють дилему: передчасний американський страйк поставив би Сполучені Штати у становище агресора. Але якщо ракета буде запущена у бік США, буде складно швидко визначити, чи має вона боєголовку зверху і чи може стрілянина з неї становити загрозу для інших країн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>