Кобін – про програний матч Миная: Олімпік покарав нас за помилки — Футбол 24Україна


3 тур


Олімпік3


0

Минай


14:00


20:09:2020

29’

Максім Тейшейра

60’

Захедітабар Шахаб

66’

Захедітабар Шахаб

29’

Максім Тейшейра

60’

Захедітабар Шахаб

66’

Захедітабар Шахаб

“Неозброєним оком було видно різницю в класі футболістів. Ми втрачали м’яч на рівному місці. Суперник цим користувався і забивав нам голи. Крім того, фарт сьогодні точно був на боці Олімпіка. Перший гол – рикошет. Потім ми пропустили другий м’яч на контратаці.

Олімпік – Минай – 3:0 – відео голів та огляд матчу

Не можу сказати, що ми грали погано. Сильно вплинуло на результат поєдинку індивідуальна майстерність футболістів, як наших, так і суперника. Ми дуже багато втрачали м’яч у простих ситуаціях, особливо на чужій половині поля. А потім витрачали багато сил, щоб повернути його собі. Ми створили кілька хороших моментів, але, знову-таки, не вистачило майстерності втілити їх у гол.

Олімпік покарав нас за наші ж помилки. Це і призвело до такого підсумку матчу. Ми приймаємо цей результат і рухаємося далі. Так, неприємно програвати з таким рахунком, але будуть зроблені відповідні висновки і будемо покращувати нашу гру”, – цитує слова Кобіна офіційний сайт Олімпіка.

Зазначимо, донеччани розгромили Минай (3:0) у матчі третього туру УПЛ.

Олімпік розгромив Минай завдяки скандальному голу та дублю Шахаба

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>