Коломойський присвятив перемогу «Дніпра» над «Наполі …

Коломойський присвятив перемогу «Дніпра» над «Наполі» загиблим бійцям ЗСУ


Президент ФК «Дніпро» Ігор Коломойський назвав перемогу клубу перемогою всієї України. Олігарх заявив, що присвячує успіх «Дніпра» вболівальникам і українським воїнам, які загинули у боях на Донбасі.  

Новину передає «Преса України».

«Усю Україну вітаю з виходом «Дніпра» у фінал – адже сьогодні це перемога всієї країни. Хочу присвятити сьогоднішній успіх всім вболівальникам нашої улюбленої команди і, особливо тим, хто не зміг, і вже не зможе порадіти цього історичного успіху. Тим, хто не дожив до нього, захищаючи Батьківщину. А до перемоги нам залишився всього один крок, і я бажаю нам усім його зробити!», – заявив екс-глава Дніпропетровської ОДА.

Близький до Коломойського народний депутат України Борис Філатов прокоментував цю заяву:

«Це не піар чи офіціоз. Він так реально думає. Я то знаю», – зазначив він у соцмережі.

Нагадаємо, у четвер, 14 травня на відбувся матч-відповідь між Дніпропетровським «Дніпром» і італійським «Наполі», який закінчився рахунком 1:0. Таким чином, перемога принесла «Дніпру» участь у фіналі Ліги Європи.

Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич теж присвятив перемогу своєї команди військовим, які воюють із російськими окупантами на Донбасі.

Читайте також:


Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>