Коломойський: Укртранснафта – стратегічне підприємство для …

Коломойський: Укртранснафта – стратегічне підприємство для …

Зміна керівництва компанії, за словами губернатора, може зашкодити національній безпеці нашої країни.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський вважає, що зміна керівництва Укртранснафти може нашкодити нацбезпеці України.

Про це він заявив в інтерв’ю програмі ТСН.Тиждень.

“Укртранснафта, крім усього іншого, є ще підприємством, яке на окремих своїх ділянках дозволило уникнути нафтової блокади з боку Російської Федерації. Свого часу були розгорнуті трубопровідні ділянки Одеса, Кременчук, і воно почало працювати в реверсному режимі. Коли Російська Федерація перестала постачати транзитні обсяги нафти на експорт, ми переорієнтували в 2009 році цю трубу і, по суті, Кременчук диверсифікував для себе можливість поставки з моря на завод. І сьогодні немає технічної проблеми постачати нафту, на випадок чого, морем на Кременчук. Є тільки економічне обгрунтування, але це в умовах мирного часу. У якийсь екстрений період у нас є можливість поставляти нафту кораблями до Одеси і потім завантажувати Кременчуцький завод. Тому що Росія нафту на завод не постачає. Ось все крутиться навколо Укртранснафти. Тому, якщо повернутися до питання, чому я, голова Дніпропетровської облдержадміністрації, опинився в Укртранснафті – тому що Укртранснафта є стратегічним підприємством для оборони нашої країни”, – сказав Коломойський.

Коломойський барикадується в будівлі Укрнафти нардеп

Раніше повідомлялося, що Коломойський звинуватив у захопленні “Укртранснафти” депутата Єремеєва.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>