Коломойський і Маркевич домовляться

У Женеві відбулася зустріч власника “Дніпра” Ігоря Коломойського з менеждментом клубу.

Про це, посилаючись на свої джерела, повідомляє Tribuna.com.

На зустрічі обговорювалися умови, які висунув Мирон Маркевич для того, щоб повноцінно конкурувати з “Динамо” і “Шахтарем” за золоті медалі чемпіонату України.

А саме – посилення як мінімум трьома топ-виконавцями, які могли б закрити проблемні позиції на лівому фланзі оборони, в центрі поля, а також на лівому фланзі півзахисту, який буде пустувати після відходу Коноплянки.

Раніше Маркевич заявив, що команді потрібно підписати не менше шести новачків. Власник “Дніпра”, в свою чергу, впевнений, що в новому сезоні можна боротися за перемогу і без великих вкладень, але на мінімально необхідні заходи готовий піти.

Читайте: Маркевич відмовився очолити збірну Росії  

Зокрема, “Дніпро” може викупити у “Карпат” контракт Павла Ксьонза, орендувати у львів’ян юного крайнього півзахисника Мар’яна Шведа, а у “Шахтаря” – лівого захисника Азеведо.

Також можливі інші придбання, однак без серйозних витрат. За даними Tribuna.com, Маркевич готовий прийняти пропозицію Коломойського.

Сьогодні, 18 червня, у Києві має відбутися їх зустріч, на якій будуть обговорюватися остаточні умови подальшої роботи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>