Коморовський інспектував польсько-російський кордон на …

Президент Польщі Броніслав Коморовський на прикордонному пункті Гжехотки-Мамоново на польсько-російському кордоні заявив, що «потрібно бути готовим до важких часів».

Президент підкреслив, що Польща повинна зробити висновки з ситуації, що склалася в Україні, і заздалегідь підготуватися до можливої небезпеки, повідомляє Польське радіо.

Коморовський також зазначив, що необхідно розробити систему реагування на такі явища, як «зелені чоловічки», які почали війну в Україні.

Президент підкреслив, що важливим є забезпечення прикордонної служби сучасною технікою, оскільки це – значуща частина системи безпеки Польщі.

На прикордонному пункті Гжехотки-Мамоново починаються роботи зі зміцнення польського кордону збройними силами та прикордонною службою, а також щодо того, як використовувати прикордонників для оборони країни.

Гжехотки є найбільшим прикордонним пунктом на польсько-російському кордоні. Щодня через цей пункт проходять близько 6 тисяч осіб.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>