Компанія Samsung презентувала новий флагманський смартфон

Компанія Samsung презентувала новий флагманський смартфон

На початку серпня компанія Samsung представила флагманський смартфон Galaxy Note 9. Смартфон здивував збільшеним дисплеєм та акумулятором, електронним пером S Pen із підтримкою Bluetooth та розумною камерою. Проте на цьому новинки компанії не закінчуються, адже Samsung презентує нового представника лінійки Galaxy A. Про це повідомляє 24 з посиланням на Phone Arena.

Йдеться про Galaxy A9 Pro, анонс якого запланований на 11 жовтня. Як очікують аналітики, смартфон покладе початок новій ері представників середньої цінової категорії від Samsung.

Від смартфона очікують наявності чотирьох камер на задній панелі. Крім того, Galaxy A9 Pro здивує підтримкою нового Snapdragon 710 від Qualcomm.

Витоків рендерів смартфона поки не було, проте джерела повідомляють про його схожість з Galaxy A9 Star. Камера розташується в лівому верхньому кутку задньої кришки. Передню панель займатиме великий Infinity-дисплей з вузькими рамками, тому зовні A9 Pro буде нагадувати багатьох інших представників лінійки Galaxy.

З урахуванням дати анонса, аналітики бачать в Galaxy A9 Pro спробу перешкодити продажу Huawei Mate 20, який представлять 16 жовтня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>