Кондоліза Райс похвалила дії Трампа на світовій арені: Його …

66-й державний секретар США Кондоліза Райс, професор Стенфордського університету та одна з найбільш впливових жінок-політиків XXI століття, вважає закономірними більшість зовнішньополітичних рішень президента США Дональда Трампа.

В інтерв’ю журналу Новое Время Райс прокоментувала логіку зовнішньої політики Білого дому, у тому числі перенесення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима; труднощі, які виникли в торгових відносинах США і Канади; зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним в Гельсінкі.

“Якщо ви подивитеся на те, що вже було зроблено адміністрацією Трампа, то побачите: ця політика досить добра. Наприклад, та ж передача озброєнь Україні, прихильницею якої я є довгий час”, – заявила Райс.

Коментуючи торгову політику США в цілому, вона також зазначила, що є прихильницею вільної торгівлі, “а президент США вважає, що Штати зазнають збитків через певні торгові відносини, і намагається виправити це”. “Як бачимо, ситуацію вдалося врегулювати”, – резюмувала колишня голова американської дипломатії.

Водночас Райс констатувала, що вона “не в захваті” від результатів прес-конференції російського і американського президентів у Гельсінкі. Проте “жодних проблемних угод і договорів” за її підсумками підписано не було, нагадала колишній екс-радник президента США з питань безпеки.

“І нам все одно важливо зустрічатися з російською владою і спілкуватися з ними, тут я не маю протиріч з президентом”, – наголосила Райс.

Вона також зазначила, що Трамп – “президент, законно обраний своїм народом”. “І нехай багато моїх колег висловлюються про його дії критично, я абсолютно впевнена: його дії дуже суворо обмежені конституцією”, – резюмувала колишній політик.

Читайте повну версію інтерв’ю в свіжому номері журналу Новое Время – №36 від 4 жовтня 2018 року

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>