Конкурс з підтримки громадських ініціатив «Байдужість – це не про нас!»

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках ініціативи «Добрі сусіди – одна країна», що фінансується проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», оголошує конкурс «Байдужість – це не про нас!».

Географія конкурсу: Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лисичанськ, Маріуполь, Покровськ, Попасна, Рубіжне, Сватове, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Станиця Луганська, Старобільськ і Торецьк.

Конкурс розрахований на учнів та колективи шкіл 15 цільових міст ініціативи для підтримки як наявних соціальних, екологічних, патріотичних ініціатив, так і започаткування нових, які покликані підвищити згуртованість населення задля спільного вирішення питань, які є соціально-важливими та екологічними.

Передбачено 50 грантів до 1000 грн (у негрошовій формі).

Конкурс триватиме із 21 жовтня 2021 року до 21 травня 2022 року

Ми підтримаємо такі можливі громадські ініціативи:

  • толоки та інші заходи громадської активності, які спрямовані на вирішення питань благоустрою територій;
  • заходи та акції соціальної спрямованості, які мають на меті надання допомоги вразливим групам населення;
  • екологічні дії, у т. ч. спрямовані на озеленення територій, сортування сміття, прибирання та вивезення сміття з місць загального користування – парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків тощо, очищення водойм, вторинне використання речей з досягненням соціального ефекту тощо;
  • флешмоби, челенджі та інші акції, спрямовані на залучення мешканців міста до проявів громадянської, патріотичної позиції;
  • проведення інформаційних та освітніх кампаній з питань, дотичних до цілей та специфіки цього конкурсу серед широких верств населення.

Для участі просимо заповнити заявку за посиланням.

Для цього:
1. Конкретно та реалістично опишіть деталі суспільно важливої ініціативи або проблеми, яку хочете вирішити, проведення заходу з поясненням, яку саме допомогу ваші учасники планують отримати від нас.
2. Не обов’язково, але бажано: надішліть фото- та/або відеопояснення деталей ініціативи / заходу на вказану в анкеті адресу.

Зверніть увагу на застереження, викладені у положенні про конкурс. Зокрема, щодо:

  • географічних обмежень конкурсу
  • реєстрації ЗНЗ на освітній платформі org.ua та навчання за одним із пропонованих курсів
  • переліку товарів та послуг, закупівля яких НЕ МОЖЕ бути профінансована в рамках цього конкурсу.

Деталі у положенні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>