Коноплянка запропонував Ротаню наклеїти вуса і сісти на лаву …

Коноплянка запропонував Ротаню наклеїти вуса і сісти на лаву …

Євген Коноплянка перед матчем Ліги Європи розповів про відсутність Маркевича в Голландії і про підтримку дискваліфікованих.

“Думаю, найефективніше лікування Мирона Маркевича – наша перемога. Але давайте вже забудемо про всі негативні моменти. Ми засмучуємося так, ніби вже програли. Треба бути спокійними і йти в бій!

Дискваліфіковані – велика втрата для нас. Але у нас хороший підбір гравців і, думаю, наш тренер знайде вихід із ситуації.

Звичайно це супер, що хлопці полетіли з нами, показавши, що ми – єдине ціле. Вони нас підтримують, і їхня мотивація буде нам тільки в плюс. Я взагалі запропонував Руслану Ротаню наклеїти вуса, одягнути шапку і сісти після цього на лаву запасних, щоб нам постійно допомагати”, – зазначив Коноплянка.

Нагадаємо, перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи Дніпро – Аякс, який відбувся 11 березня в Києві, закінчився з рахунком 1:0. Поєдинок у відповідь між цими командами відбудеться 19 березня в Амстердамі.

Додамо, що СПОРТ bigmir)net вестиме текстову онлайн трансляцію поєдинку Аякс – Дніпро, яка розпочнеться о 22:05.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>