Коноплянка не може розпочати тренування в "Севільї" через …

Український півзахисник ще не приєднався до свого нового клубу.


евгений коноплянка севилья

<!–      –>

Новачок іспанської “Севільї” Євген Коноплянка все ще не почав готуватися до сезону в складі свого нового клубу. Український півзахисник поки не може отримати робочу візу.

“Прибуття Коноплянки відкладається через проблеми з отриманням робочої візи. Це чисто бюрократична проблема, адже отримати робочу візу не дуже легко, – цитує спортивного директора “Севільї” Рамона Мончі офіційний сайт андалузького клубу, – Ми працюємо у цьому напрямку, це займе трохи часу. Ми не хвилюємося з цього приводу і розраховуємо, що цього тижня він приєднається до команди”.

Нагадаємо, 9 липня Коноплянка поставив підпис під чотирирічною угодою з “Севільєю” після того, як “Дніпро” погодився відпустити гравця трохи раніше закінчення контракту. Дебютувати у складі свого нового клубу українець може 11 серпня в матчі за Суперкубок УЄФА проти “Барселони”.

Додамо, що сьогодні, 13 липня, український півзахисник завів офіційний аккаунт в “Твіттері” і вже привітав своїх уболівальників.


За матеріалами:

sevillafc.es


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>