Коноплянка хоче з'ясувати, чому не потрапляє до складу “Севільї”

Українець не виключає, що вже цього літа може покинути команду.


Коноплянка

<!–      "" –>

Український легіонер “Севільї” Євген Коноплянка заявив, що хоче з’ясувати, чому не потрапляє в стартовий склад “Севільї” на початку цього сезону.

“Чому знову не грав? Мені це незрозуміло. Я хочу до кінця з’ясувати, що відбувається, і далі вирішувати.

Так, влітку були пропозиції від інших клубів, але не хочу про це розповідати. Я не хочу забігати наперед. Зараз я в “Севільї”. Незабаром я з’ясую, що сталося і що відбувається.

Трансферне вікно відкрите. Мені потрібно поговорити і поставити все на свої місця. Мені поки нічого не зрозуміло. Я все з’ясую. У передсезонній підготовці грав у стартовому складі, зараз – ні. Нічого не розумію. Якщо я зараз здамся – я програв. А я не хочу програвати. Мене це загартовує”, – підкреслив Коноплянка в коментарі телеканалу “Футбол 1″.

Відзначимо, що в нинішньому сезоні Коноплянка тільки один раз в чотирьох матчах з’явився у складі “Севільї”. В останньому матчі проти “Еспаньола”, який відбувся в рамках чемпіонату Іспанії, українець провів всю гру на лавці запасних.

У матчі за Суперкубок УЄФА проти “Реала” Коноплянка, нагадаємо, забив гол з пенальті.


За матеріалами:

Tribuna.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>