Контррозвідка СБУ вивела з ОРДО "міністра", який мав конфлікт із Захарченком

Контррозвідка Служби безпеки України з тимчасово окупованої території Донецької області вивела колишнього “міністра агропромислової політики і продовольства ДНР”.

Про такі результати спецоперації СБУ звітує у вівторок.

Правоохоронці встановили, що чоловік приєднався до лав незаконних збройних формувань у вересні 2014 року.

За даними СБУ, спочатку чоловік займався постачанням в ОРДО добрив, паливно-мастильних матеріалів та інших товарів, закупівлею зерна та кінцевої продукції сільського господарства.

Згодом, чоловік за пропозицією Захарченка очолив так “міністерство агропромислової політики і продовольства” терористів.

Серед іншого він також “санкціонував” прибуття на окуповані території Донбасу вантажів так званого “російського гуманітарного конвою”.

“Через конфлікт із Захарченком на підгрунті перерозподілу награбованого “міністр” був звинувачений у зловживанні службовим становищем, розкраданні коштів в особливо великих розмірах і на деякий час був ув’язнений своїми ж поплічниками”, – відзначають в СБУ.

Повідомляється, що наразі “екс-міністр” перебуває на підконтрольній Україні території, та у межах відкритого кримінального провадження за ст. 258‑3 Кримінального кодексу співпрацює зі слідством і надає покази щодо діяльності терористичної організації, фактів безпосередньої причетності РФ до окупації окремих районів Донецької і Луганської областей

В СБУ не називають прізвище чоловіка, водночас за інформацією УП, мова йде про Алію Камара, який протримався на посаді 3 тижні, а потім майже 4 роки провів у в’язниці за звинуваченням у змові й розкраданнях.

В СБУ нагадують, що у серпні контррозвідка СБУ з тимчасово окупованої території Донецької області вивела так званого “міністра культури та туризму ДНР“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>