Корисні копалини Місяця добудуть роботи

Корисні копалини Місяця добудуть роботи

Роскосмос планує створювати роботів для видобутку корисних копалин на Місяці, сказано в тексті проекту Федеральної космічної програми РФ на 2016-2025 роки (ФКП). Технічні пропозиції щодо створення комплексу робототехнічних засобів для видобутку та переробки мінеральних ресурсів Місяця, згідно з документом, мають бути підготовлені до 2025 року, повідомляє інформаційний портал LentaRu.

За три роки до крайнього терміну інженери мають підготувати технічні пропозиції зі створення системи зв’язку для керування роботами на Місяці. У 2023 Роскосмос збирається отримати проекти зі створення робототехнічних засобів для будівництва постійної місячної бази, а через рік – кошти для обслуговування об’єктів її інфраструктури.

На наукове і технічне опрацювання робототехнічних засобів для будівництва та обслуговування місячної бази, а також для видобутку корисних копалин агентство заклало в проект ФКП $ 9,3 млн. Проект ФКП направлений на узгодження в уряд РФ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>