Коровченко програв черговий суд, – адвокат – ТСН

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов кандидата Приходько Бориса Вікторовича до Окружної виборчої комісії 210 округу про визнання дій протиправними щодо встановлення підсумків голосування і про визнання голосування на виборчій дільниці геріатричного пансіонату недійсним, з огляду на масові фальсифікації. Про це стало відомо зі слів адвоката Миколи Торбеєва.

Дане рішення означає, що вибори на виборчій дільниці геріатричного пансіонату, враховуючи доведені факти фальсифікації, визнані недійсними, а відповідно Коровченко позбувся виборчої дільниці, завдяки якій він сфальсифікував результат і лідирував у виборчих перегонах.

“Не дивлячись на всі спроби Коровченко вплинути на хід виборів та судових процесів, рішення суду – визнати вибори недійсні по даній ділянці. Коровченко розумів, що без фальшивих голосів з цієї ділянки він програє вибори, саме тому його люди намагалися дискредитувати подані нами докази в рамках судового процесу. Це не перший і не єдиний випадок. На жаль, деякі “політики” продовжують діяти методами з 90-х. Але ми не сумнівалися, що демократія і Закон отримають перемогу і суд прийме чесне рішення, виходячи з усіх представлених доказів фальсифікації”, – сказав адвокат Приходько, Микола Торбеєв.

Під час слухання по даній справі колегія суддів ознайомилася з показаннями свідків, які розповіли про те, як проходили вибори в пансіонаті.

“Бюлетень я отримував, але не голосував. У мене його забрали і, напевно, проголосували так як потрібно було, а не як я хотів. Коли я став про це розповідати журналістам, мені почали погрожувати невідомі особи”, – розповів один зі свідків. Остаточні результати по даному округу стануть відомі вже найближчим часом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>