Корпорація Apple зупинила виробництво плеєрів iPod nano та iPod shuffle

Корпорація Apple зупинила виробництво плеєрів iPod nano і iPod shuffle. Це були останні пристрої в лінійці компанії, у яких немає доступу до інтернету. Про це повідомляє видання The Verge.

Так, у виданні зазначається, що представник Apple підтвердив виданню, що обидва продукту “досягли своєї мети” і тепер офіційно у виробництві залишиться тільки плеєр iPod touch, який буде доступний в двох моделях: з 32 та 128 Гб пам’яті.

Компанія закрила сторінки цих плеєрів, а за посиланням “придбати” і “дізнатися більше”, які досі видають пошукові системи, не можна пройти.

Як уточнює The Verge, у покупців є можливість придбати решту iPod shuffle, і nano units до тих пір, поки магазини не розпродадуть усі запаси.

Як повідомляв 5.UA, компанія Apple 5 червня, провела презентацію, в рамках якої представила свої оновлені iPad Pro, iMac Pro, оновлені MacBook і низку інших новинок, серед яких і нова iOS 11.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Фінальний дизайн iPhone 8: що цього разу вигадали у компанії – ФОТОLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>