Космічна обсерваторія зняла разом Землю та Місяць (ВІДЕО)

Космічна обсерваторія DSCOVR удруге змогла отримати фотографії Місяця, що проходить перед освітленою частиною Землі.

Про це повідомляє «N+1».

Зображення розміщено на сайті космічного агентства NASA. Фотознімки було зроблено встановленою на космічному апараті чотиримегапіксельною камерою «Earth Polychromatic Imaging Camera» (EPIC) 16 липня в період з 07:50 до 11:18. На них видно, як Місяць проходить над Тихим й Індійським океанами (Північний полюс у верхній частині зображення). Всі знімки було зроблено з відстані 1,5 мільйона кілометрів від Землі з інтервалом у 30 секунд, після чого DSCOVR передала їх на Землю, а фахівці NASA перетворили їх на відео.

«Природного» кольору небесних тіл на фотографіях удалося досягти завдяки комбінації декількох монохромних експозицій, зроблених камерою у швидкій послідовності. EPIC знімає серію з 10 зображень з використанням вузькосмугових фільтрів – від ультрафіолетових до інфрачервоних – після чого вчені з’єднують отримані знімки й отримують кінцеве кольорове зображення.

Космічну обсерваторію DSCOVR було запущена на першу точку Лагранжа системи Сонце – Земля в лютому 2015 року. Вона обертається за орбітою, яка перетинає орбіту Місяця приблизно чотири рази на рік. Однак супутник Землі проходить між нашою планетою і космічним апаратом усього один-два рази на рік.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>