Космічна сума за побачення з Дєєвою виявилась помилкою

У аукціоні за побачення з заступницею міністра МВС Анастасією Дєєвою сталася помилка – побачення вийде значно дешевшим, про це ТСН повідомили у Prozorro.

Тільки дві години тому на офіційній сторінці системи продажів було оголошено, що аукціон на побачення з Анастасією Дєєвою закінчився з вражаючим результатом – учасниця була готова сплатити 11 млн грн.

Побачення з Дєєвою

ProZorro

ТСН зв’язалася з Prozorro, щоб цю інформацію підтвердити, проте представники системи розповіли, що учасниця аукціону просто переплутала суми – замість 11 тисяч ввела 11 мільйонів. Жінка дуже шкодує, що так сталося, і відмовиться від цього аукціону, написавши відповідну заяву.

А перемога автоматично перейде до особи, яка запропонувала другу найбільшу суму – 10 010 грн. Побачення має відбутись впродовж місяця після кінця аукціону.

Побачення з Дєєвою

Зазначимо, що Анастасія Дєєва перебуває у відпустці до 12 липня. Вона повідомила ТСН, що про результати аукціону ще не знає, проте у суму у 11 млн не повірила і одразу припустила помилку.

Нагадаємо, напередодні Система ProZorro.Продажі реалізувала рекордний лот Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вартістю у 120 мільйонів гривень. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>