Космічні туристи: Маск анонсував перший політ астронавтів-пасажирів навколо Місяця

Американська космічна компанія SpaceX наприкінці 2018 року планує відправити двох астронавтів-туристів у польот навколо Місяця.

Про це йдеться в заяві компанії.

Космічні туристи уже сплатили значний внесок для місячної місії, але їх імена не розголошуються. Вже в другій половині цього року розпочнуться фізкультурно-оздоровчі тести астронавтів, а також їх підготовка до польоту. У компанії пообіцяли пізінше оприлюднити певну інформацію про пасажирів.

Для запуску використовуватиметься стартовий майданчик, з якого запускали екіпажі Apollo для місячних місій. Вын знаходиться в районі мису Канаверал у штаті Флорида.

Нагадаємо, раніше у Лос-Анджелесі відбулось тестування капсул для п’ятого виду транспорту – вакуумного потяга Hyperloop, концепт якого був розроблений Ілоном Маском.

П’ятим видом транспорту його назвав сам Маск, оскільки його технологія майбутнього стоїть нарівні з винаходом поїзда, автомобіля, корабля та літака. 


© Reuters

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>