Костюк стала чемпіонкою юніорського US Open у парному розряді – РБК

Українська 15-річна тенісистка Марта Костюк і 16-річна сербка Ольга Данилович перемогли на юніорському турнірі Відкритого чемпіонату США (US Open) у парному розряді. Про це повідомляє портал “Великий теніс України”.

Українка і сербка перемогли хорватсько-китайську пару Леа Бошкович і Ван Сіюй в двох сетах. Перший сет Костюк та Данилович виграли за рахунок трьох успішних геймів на прийомі, а в другій партії відігралися з рахунку 2:5 і дотиснули суперниць на продовженні.

Марта Костюк вдруге в кар’єрі виграла турнір серії Великого шолома. На початку року 15-річна киянка здобула сенсаційну перемогу в одиночному розряді Australian Open

Крім Костюк на юніорському рівні парні “шоломи” вигравали ще три тенісистки з України – Тетяна Перебийніс (Вімблдон-2000), Марина Заневська (US Open-2009) і Ангеліна Калініна (Australian Open-2014 року).

Нагадаємо, українська тенісистка Катерина Козлова стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії 125K в китайському Даляні. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>