Кравчук до ювілею видав критичну книгу про українську політику

Першому президенту незалежної України Леоніду Кравчуку виповнилося 85 років. Привітання політик отримав на презентації своєї книги “Перший про владу”, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам день народження Кравчук відсвяткував вечором у сімейному колі. В книжці ж описав важливі події свого життя та доби становлення самостійної держави. Зокрема, розкрив деякі таємниці та надав власні оцінки явищам і людям.


Відео“Перший про владу”: Леонід Кравчук презентував книгу у свій день народження

Леонідові Кравчуку, першому президентові незалежної України, сьогодні 85. Вранці привітання він отримав на презентації своєї книги “Перший про владу”. Це, власне, увесь офіціоз цього дня. Увечері уродини святкують у сімейному колі. 

Перший про владу: Леонід Кравчук презентував книгу у свій день народження

Ті, хто вже прочитав книгу, кажуть, що перший президент писав дуже відверто, а про деяких політиків навіть гостро. Сам Леонід Макарович підтвердив, що в книзі нікого не тримає “у теплій ванні”, бо прагнув об’єктивності, тому критичний і до себе, і до інших.

“На мене не можуть ображатися, в мене немає амбіцій, я критикую не тому, що хочу їх принизити, а себе вивищити. Я критикую тому, що нам потрібно з нашого життя, з нашої історії висновки зробити, щоб більше такого не повторювалося”, – зауважив ювіляр.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>