КрАЗ представив новий бронемобіль Hulk


Фото: autokraz.com.ua

Броньований автомобіль Hulk створили на базі всюдихода КрАЗ-5233. Його особливість – відсутність рами, всі агрегати автомобіля закріплені безпосередньо на несучому корпусі.

Днище бронекорпуса має V-подібну конструкцію, що в разі підриву розсіює силу удару від вибуху, спрямовану на пасажирів. Балістична захист бронеавтомобіля відповідає рівню 2 по STANAG 4569. Скло на броньовику куленепробивне. Протимінна захист – рівень 2а та 2б по STANAG 4569: підрив міни (6 кг у тротиловому еквіваленті) під будь-яким з коліс або днищем автомобіля, повідомляє прес-служба заводу КрАЗ.

На автомобіль встановили 310-сильний дизельний мотор з турбонаддувом, завдяки якому броньовик може розвивати швидкість до 90 км/год. Його можна експлуатувати при температурах від -45 до +45 градусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піротехнічний КрАЗ отримав нову броньовану кабіну

Автомобіль вміщує 12 осіб екіпажу. Він призначений для оперативної доставки особового складу військових підрозділів по всіх видах доріг і бездоріжжю і місцевості, їх вогневої підтримки, для чого оснащений озброєнням і засобами активної і пасивної захисту, а також транспортування вантажів і устаткування різного призначення.

Нагадаємо, запорізька компанія “Інфоком ЛТД” переобладнала військовий бронеавтомобіль “КрАЗ Спартан” на безпілотний. За допомогою датчиків, радарів, камер і електрон­ного блоку керування машина без водія оминає перешкоди. Маневрує та зупиняється, коли фіксує на шляху людей або інші авто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>