Криза в Україні через війну з Росією відступає – ПорошенкоНезважаючи на економічну агресію і блокаду з боку Росії, українська економіка оживає, зазначив глава держави

Фото: “Сегодня”

Президент України Петро Порошенко заявив, що криза в Україні, викликаний агресією Росії, відступає – економіка країни зростає. Про це він сказав під час виступу на Софійській площі в Києві з нагоди Дня Соборності, передає прес-служба керманича держави.

“Рівень зростання ВВП за підсумками 2018 року становить 3,4%. Це не так багато, але – це максимальний показник за сім років. Інфляція знизилася до 9,8%. Вона ще досить висока, але це – найнижчий показник за п’ять років. Золотовалютні резерви зросли майже до 21 млрд доларів. Це – п’ятирічний максимум”, – розповів він.

Порошенко пояснив, що це означає одне – найгірше для України вже позаду.

“Що означають ці сухі цифри? Вони означають, що найгірше вже позаду. Що криза, викликана війною, економічною агресією і блокадою з боку Росії – відступає. Відступає завдяки спільним зусиллям влади, суспільства, бізнесу. Що відновлення економічного зростання відкриває можливості і до відновлення рівня життя. Що це вже зовсім недалека перспектива, рік-два, від сили три, коли, нарешті, плоди реформ стануть відчутними для абсолютної більшості суспільства”, – підкреслив очільник держави.

Як ми повідомляли, під час свого виступу на Софійській площі Порошенко розповідав, коли почалася гібридна війна Росії проти України. Москва спробувала роздрібнити Україну після того, як був узятий курс на Євросоюз і НАТО, зазначив президент.

економіка,
Росія,
війна,
Порошенко


Ви зараз переглядаєте новину ” Криза в Україні через війну з Росією відступає – Порошенко”. Інші Політика дивіться в блоці “Останні новини”

Джерело:

“Сегодня”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ


Гройсман озвучив пріоритети роботи Кабміну на 2019 рік

Глава уряду підкреслив, що зараз у державі змінюються багато сфер


Україна виходить на траєкторію економічного зростання і розраховує на прихід потужних іноземних інвесторів – Порошенко

Президент подякував за допомогу Україні партнерам, в першу чергу країнам Великої Сімки


Для Росії 2019 рік буде жорстким: експерти прогнозують економічний обвал

У новому році російська економіка зазнає серйозного краху, а головна причина цього – наслідки від агресії проти України


“Найгірше позаду”: Порошенко запевнив, що Україна уникла дефолту

Президент нагадав, з якими викликами довелося столнуться економіці країни

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>