Кузьміна виграє жіночий мас-старт. Текстова трансляція

17 лютого 2018 року. Пхьончхан. Біатлонний центр “Альпенсія”. Початок гонки о 13.15 за київським часом. Температура повітря +1С.

************

13:57 Норвежка Екгофф виборює «бронзу». Валя Семеренко фінішує 19-ю. Віта – 23-я. Зовсім сумно перед естафетою…

У Кузьміної три медалі в Пхьончахі – два «срібла» і одне «золото»!

13:51 Отже, Анастасія Кузьміна – олімпійська чемпіонка в мас-старті! «Срібло» у Домрачевої. 

13:49 Кузьміна чудово стріляла, але зробила паузу перед останнім пострілом і промазала! Пішла словачка на штрафне коло, але вона все одно перша. У неї 25 секунд переваги. Слідом за Кузьміною пішла Домрачева. Валя стріляє влучно. У неї лише один промах в гонці. Віта також стріляє влучно. У неї два промахи в підсумку. На жаль, в топ-15 вони не потрапляють. 

13:45 Кузьміна перша. 28 секунд їй програє Вірер. Слідом йдуть Вітоцци і Домрачева. Валя – 19-а. Віта – 24-а.

13:39 Кузьміна знову стріляє влучно! Вона збільшує свою перевагу до 30 секунд. На 2 місце виходить Вірер. Віта Семеренко робить три промахи і це вже все… А от Валя стріляє влучно.

13:35 Віта не може поліпшити швидкість. Вона пропускає суперниці і вже 16-а.

А тим часом, Абраменко на 7-у місці. Наразі він не потрапляє напряму у фінал, але має чудові шанси пробитися туди з другої спроби. 

13:32 Віта знову стріляє влучно! Вона 11-ю пішла з стрільбища. Валя також без промахів. Валя – 22-а. Кузьміна стріляє точно і вона лідер.

13:29 Віта Семеренко програє ходом своїм суперницям. Вона вже 17-а. Кузьміна пішла у відрив. 

13:27 Абраменко стрибнув на 123 бали! Це майже прохідний результат у фінал. 

13:24 Перший вогневий рубіж. Віта стріляє чисто. Валя йде на одне штрафне коло. ПЕрша трійка – Кузьміна, Еберг, Вірер. Віта – 14-а. 

13:20 Після перших км наші дівчата у третьому десятку. Вони вже помітно поступаються на трасі. 

13:15 Мас-старт розпочався. Сподіваємось, принаймні, на гідну гонку від наших дівчат. 

13:09 Стосовно Сашка Абраменка, то ми також оперативно повідомлятимемо про його стрибки у кваліфікації. 

13:07 У Віти Семеренко 12-й стартовий номер. У Валі – 14-й. 

12:55 До речі, в 13:00 розпочинається кваліфікації у лижній акробатиці. Там виступає наш фрістайліст Олександр Абраменко. Він наша єдина надія на медалі поза біатлоном. Тож бажаємо йому пробитися у фінал. 

12:40 Головні претендентки на «золото» – Лаура Дальмайєр і Анастасія Кузьміна. Саме вони поки що найсильніші біатлоністки на цій Олімпіаді за сукупністю усіх якостей. До того ж, Кузьміна просто фантастично швидка. Якщо словачка влучно стрілятиме, то її ніхто не дожене.

Останній шанс сьогодні вибороти «золото» в особистій гонці Олімпіади-2018 у інших зірок – Дар’ї Домрачевої, Кайси Макарайнен і Доротеї Вірер. Усі вони поки що виступають невдало. 

12:33 Доброго дня. Менше години залишилось до останньої особистої гонки у жінок. Від України сьогодні бігтимуть сестри Семеренко. Зважаючи на попередні гонки, певні шанси зачепитися за медаль має Віта. Зрозуміло, що багато залежатиме від стрільби. Сподіваємось, що додасть вона і у швидкості на трасі.  

У мас-старті на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами беруть участь 30 біатлоністок. Україну представляють Віта Семеренко (12-й номер) і Валя Семеренко (15).

Представники України жодного разу не піднімалися на олімпійський п’єдестал у біатлонних гонках з масовим стартом.

На минулих Іграх 2014 року в Сочі Віта Семеренко четвертою в історії українського біатлону виграла олімпійську нагороду в особистих гонках, завоювавши бронзову медаль у спринтерській гонці, яка згодом перетворилася на “срібло” через дискваліфікацію за допінг росіянки Ольги Вілухіної. “Бронзу” свого часу у спринті також здобули Валентина Цербе – у норвезькому Ліллегаммері-1994 – та Лілія Єфремова – в італійському Турині-2006; “срібло” в індивідуальній гонці в японському Нагано-1998 отримала Олена Петрова.

Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна виграли “золото” Олімпіади-2014 в естафеті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>