Кіровоградське підприємство ліквідувало більше півсотні пошкоджень на тепломережах

На початок серпня у Кіровограді підприємством “Кіровоградтепло”ліквідовано 65 пошкоджень теплових мереж, проведено заміну 0,63 км. аварійних ділянок теплових мереж. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

 

Зокрема, виконані роботи з реконструкції теплових мереж із заміною труб на попередньо ізольовані, реконструйована теплова мережа на вул. Жадова 21 к.2 довжиною 120 м. в 2-х трубному обчисленні. Згідно з графіком виконані роботи по відновленню асфальтного покриття на тротуарах і проїжджих частинах після ремонту робіт на теплових мережах, зокрема на с. Гірничому (Лінії 6,1,4,9,) на вулицях Інтернаціональній, А.Корольова, Героїв Сталінграда.

В цілому за три останні роки за власні кошти підприємством модернізовано 0,55 км. магістральних та розподільчих теплових мереж, виконано капітальний ремонт із заміною трубопроводів 2,85 км. теплових мереж.

  • У зоні АТО загинув військовий з Новомиргорода (ФОТО)
  • У Кіровограді не знають про потреби школярів-переселенців

Сподобалася стаття?Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>