Лавров вважає предметом гордості друге місце в списку світових …

Лавров вважає предметом гордості друге місце в списку світових …

Також, виявляється, Лавров вважає, що Росії некоректно диктувати українцям “параметри домовленостей”.


Сергей Лавров

<!–           ,  . –>

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в манері напускною гордості заявив, що Росія “удостоїлася” другого місця в якості загрози міжнародному миру і безпеки.

Так він прокоментував виступ президента США Барака Обами на відкритті 69 Генеральної асамблеї ООН.

Він уточнив, що Росія в якості світових загроз йде відразу за вірусом Ебола, в той час як “Ісламська держава та інші терористи, що хозяйнують на Близькому Сході”, – лише на третьому місці в переліку США.

Примітно, але російський міністр звинуватив Обаму в оруэлліанстві (тоталітарне обмеження свободи людини – ред.), так як йому здалося дивним, що президент США “кілька разів сказав, що світ став вільніше і безпечніше”.

У цілому, на думку Лаврова, промова Обами миротворчою не вийшла. Згадав міністр і санкції проти РФ, однак він вважає, що санкції – це не проблема Росії, а проблема США.

Також не обійшов МЗС РФ і українське питання. Лавров, як не дивно, заявив, що відбувається в Україні – це проблема українців, і “диктувати їм будь-які параметри реалізації домовленостей (у Мінську – ред.), напевно, некоректно”.

Нагадаємо, раніше Лавров заявляв, що метою Майдану було нашкодити Росії і “російським людям”. За матеріалами: ИТАР-ТАСС

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>