Лавров заявив, що Україні ніхто не дасть відновити ядерний статус

Лавров заявив, що Україні ніхто не дасть відновити ядерний статус

МЗС РФ також назвав заяви про постачання в Україну зброї країн НАТО “спекуляціями”.


Лавров

<!–  ,       –>

Глава міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що повернути Україні ядерний статус не дасть жодна країна, в тому числі Захід. Про це він заявив в середу в Ефіопії.

“Я думаю, цього (Україні відмовитися від без’ядерного статусу – ред.) ніхто не дозволить зробити, перш за все, західні країни, які мають вирішальний вплив на українську владу”, – заявив Лавров. 

Такою була його відповідь на заяву глави Міноборони України Валерія Гелетея, який раніше заявив, що Україна буде готова повернутися до питання про відновлення ядерного статусу, якщо не отримає збройної підтримки Заходу. 

При цьому російський міністр назвав заяви Гелетея про одержання Україною зброї від країн НАТО “спекуляціями” і додав, що Міноборони України краще займатися забезпеченням перемир’я на Сході Україні. 

“І вже тим більше не варто йому займатися погрозами про відмову від без’ядерного статусу”, – додав Лавров. 

Нагадаємо, раніше в середу за заявою Лаврова з’ясувалося, що Росія збирається виправляти вже ратифікована угода про асоціацію. За матеріалами: Интерфакс

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>