Лавров: кризу в Україні спричинила політика Заходу

Лавров: кризу в Україні спричинила політика Заходу

Російський міністр закордонних справ заявляє, що українська криза стала наслідком політики Заходу із розширення свого геополітичного простору, і спроби “звалити вину на Росію” – безперспективні.

За його словами, шанси на врегулювання конфлікту “раз за разом торпедувалися Заходом”.

“Українська криза стала наслідком політики, що проводилася західними державами впродовж останньої чверті століття, із укріплення власної безпеки у збиток безпеки інших, розширення контрольованого ними геополітичного простору”, – сказав російський міністр на виступі у Держдумі.

Пан Лавров заявив, що санкції “лише підривають зусилля зі стабілізації світової економіки і ані на йоту не наближають вирішення української кризи”.

“Як найближчий крок закликаємо налагодити стійкі контакти між Києвом і представниками Донбасу з метою виходу на взаємоприйнятні домовленості, – заявив він. – Захід має стимулювати цей процес, а не безоглядно підтримувати усе, що робить партія війни у Києві”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>