Лекція Apple про запобігання витіканню інформації витекла в мережу

У Мережу потрапили матеріали внутрішнього брифінгу Apple про запобігання витоку секретної інформації компанії.

Apple

Про це повідомляє The Outline.

Брифінг пройшов на початку червня, в ньому взяли участь близько 100 співробітників Apple. Це стало першою подією компанії, яка присвячувалась “запобіганню розповсюдження інформації серед конкурентів, постачальників контрафакту і преси”.

На заході показали короткі уривки виступів Тіма Кука, в них він розповідав про важливість нових продуктів компанії.

– Отже, ви чули, як Тім сказав “У нас є ще дещо”? Так що ж це таке? Сюрприз і захват! Сюрприз і захват, коли ми представляємо продукт, який ще не встиг засвітитися. Це неймовірно ефектно і позитивно. Це наш бренд. Але коли трапляються витоки, це б’є по всім нам! — сказала на лекції експерт з безпеки Apple Дженні Хабберт.

Читайте: Apple проводить тестування 5G

Під час брифінгу також повідомили, що за останній рік у Apple успішно скоротили кількість зливів з ланцюга поставок і від партнерів.

Кількість витоків самої компанії, навпаки, збільшилася. Через це віце-президент компанії Грег Йосвиак попросив співробітників ні з ким не ділитися секретною інформацією про продукти Apple, навіть зі своїми родичами.

До слова, Google прийняла на роботу одного з провідних фахівців Apple в області мобільних процесорів Ману Галаті. Він відігравав ключову роль у розробці чіпів для смартфонів iPhone і планшетів iPad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>