Литва направляє в Україну гуманітарну допомогу

Литва направляє в Україну гуманітарну допомогу

Литва найближчим часом направить Україні гуманітарну допомогу.

Про це повідомив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявичюс в п’ятницю за підсумками візиту в Україну, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Планується, що найближчим часом надійде гуманітарна допомога з боку Литви, вантаж буде направлено літаком”, – розповів литовський міністр.

Лінкявичюс розповів, що обговорив низку питань, зокрема стосовно гуманітарної допомоги, на зустрічі з президентом Петром Порошенком і главою МЗС Павлом Клімкіним.

“Крім того, ми вирішили з президентом, що наступного місяця ми направимо досвідченого фахівця з питань економічної та європейської інтеграції, а також у сфері імплементації Угоди про асоціацію з ЄС”, – наголосив він і додав, що Литва готова допомогти Україні в цьому плані.

Крім того, за словами Лінкявичюса, сторони обговорили питання безпеки та ефективного використання Україною міжнародної фінансової допомоги.

“Ми обговорили співпрацю в економічній сфері у контексті фінансової допомоги, яка надходить від різних інституцій, зокрема від ЄС. Я був здивований інтерпретацією російських медіа того, що Литва нібито критикує Україну за те, як вона використовує ці кошти”, – наголосив міністр.

“Малося на увазі, що ми готові сприяти Україні використовувати цю допомогу ефективніше, поліпшити цей механізм. Це не критика, а бачення перспектив нашої співпраці і того, як ефективніше використовувати ту допомогу, яка надходить”, – додав він.

Все про: Литва

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>