Ломаченко про бій з Рігондо: Ми даємо фанатам те, що вони хочуть

Український боксер Василь Ломаченко прокоментував офіційне оголошення про проведення бою проти кубинця Гільєрмо Рігондо. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

«Ми даємо фанатам то, що вони хочуть. Давай зробимо це», – написав Ломаченко. Пізніше Гільєрмо Рігондо відповів в коментарях: «Давай це зробимо, чемпіон. Як в старі часи».

Трохи раніше Рігондо так прокоментував бій проти Ломаченка: «Я хочу битися з Ломаченко не тому, що він слабкий. На мій погляд, він один з кращих в світі. Я хочу битися з такими людьми. Єдине, що я відчуваю до Ломаченко і його команді – це повага. Василь не шукає легких шляхів, як деякі боягузи».

Читайте також: Бій Ломаченко – Рігондо відбудеться 9 грудня в Нью-Йорку

Також Рігондо відповів на коментарі про перевагу Василя Ломаченка у вазі. «Я не хочу нічого чути про перевагу Ломаченко у вазі. Я просив цей бій – і я його отримав», – написав Рігондо.

Відзначимо, що боксери зустрінуться у ваговій категорії до 59 кг, в якій боксує українець. Рігондо для бою з Ломаченко підніметься на дві вагові категорії. В даний момент Василь Ломаченко виступає у другій напівлегкій вазі, а Рігондо – у другій найлегшій. Нагадаємо, що Рігондо – чемпіон в двох вагових категоріях нижче.

Нагадаємо, що бій Ломаченко – Рігондо пройде 9 грудня в Нью-Йорку на легендарній арені «Медісон-сквер-гарден».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>