Лукашенко заявив, що Польща має намір розвалити економіку Білорусі

Польща пропонувала створити в Білорусі ситуацію, щоб економіка країни «обвалилася», заявив Олександр Лукашенко з посиланням на дані КДБ та спецслужб, передає «БелТА».

За його словами, польський премʼєр-міністр нібито сказав: «Ми повинні переконати Туреччину, Грецію, Азербайджан, Вірменію не експортувати продовольство через небезпеку коронавірусу».

Також він стверджує, що Польща закликала НАТО заснувати «спеціальні сили безпеки» для «боротьби» з білоруською владою і заявила про намір використовувати ситуацію в Білорусі в своїх інтересах.

«Якщо Путін хоче нормалізувати відносини із Заходом, він повинен здати Лукашенка», – навів він слова, які нібито сказав польський прем’єр. Лукашенко назвав ці заяви «цинічними і унікальними».

Лукашенко каже, що ніколи не просив російську владу про допомогу. Путін нібито сам запропонував «підставити плече» Білорусі, розуміючи, що наступною буде Росія.

Вибори президента пройшли в Білорусії 9 серпня. За даними ЦВК, Лукашенко набрав на них 80,08% голосів виборців, а кандидат від опозиції Світлана Тихановська – 10,09%. Після виборів в країні почалися акції протесту, які тривають досі. Результати виборів не визнали США, Великобританія, Євросоюз і ряд інших країн.

Раніше Лукашенко заявив, що не можна віддавати Конституцію Білорусі «незнайомому» президенту.

З новою Конституцією я президентом працювати не буду – Лукашенко

МЗС назвало ноту послу України «надмірно емоційною і в цілому безпідставною реакцією» Білорусі

Білорусь вручила послу України ноту протесту через акції під посольством у Києві

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>