Лукашенко: ідея "русского мира" – це не про нас

Лукашенко: ідея "русского мира" – це не про нас

Олександр Лукашенко вважає, що ідея “Русского мира” не стосується його країни.

Про це глава держави заявив у середу, звертаючись з Посланням до білоруського народу і Національних зборів, передає видання “Белта“. 

У повідомленні йдеться, що Лукашенко звернув увагу, що останнім часом багато говориться про ідею якогось “русского мира”. “Я так розумію, що це не про нас. Знаєте, часто кажуть: слухай, ти чого, ми ж російські люди … Це не означає, що ми росіяни.”, – заявив білоруський президент.

“Дозвольте нам мати свою точку зору і свої враження про світ”, – додав він.

“У білорусів може бути своя позиція і своя точка зору, в тому числі по Україні. Чим погана наша роль і позиція? Адже якби я робив так, як мені рекомендували після приєднання до Росії Криму, то був би тут майданчик з переговорів? Ніколи “, – зазначив глава держави.

Крім того, Лукашенко підкреслив, що Білорусь мала і матиме свою позицію. “Білорусь мала і матиме свою позицію і точку зору”, –  підкреслив Олександр Лукашенко.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>