Луценко відмовився дискутувати з Лещенком про корупцію

Генпрокурор Юрій Луценко відмовився від участі в панелі “Боротьба з корупцією”, яка проходить у рамках зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, через те, що у події братиме участь нардеп БПП Сергій Лещенко.

Про це заявила прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган.

“Юрій Луценко, як і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, відмовився від участі в панелі “Боротьба з корупцією” (…) з моральних причин, оскільки третім учасником даної панелі є народний депутат Сергій Лещенко”, – написала вона на Facebook.

“Говорити про боротьбу із корупцією разом із Лещенком вважаю непристойним і неприйнятним”, – процитувала Луценка прес-секретар.

Водночас Сергій Лещенко на своєму Facebook прокоментував поведінку Генпрокурора.

“Генпрокурор Луценко відмовився від участі в дискусії про корупцію в Україні начебто через мене. Це називається “знайшов відмазку”. Справжня причина набагато банальніша – цій людині немає чим похвалитися за чотири місяці роботи на посаді. Ну і це – красномовний жест неповаги, “середній палець” до закордонної аудиторії та українського суспільства, перед яким він має звітувати”, – вважає депутат.

Українська правда

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>