Луценко збирається йти в політику, незважаючи на результати …

Генеральний прокурор України Юрій Луценко збирається зайнятися політикою замість правоохоронної діяльності після виборів. 

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Цензор.нет“.

Генпрокурора запитали про те, чим він збирається займатися, якщо президентом стане не Петро Порошенко, а, наприклад, Юлія Тимошенко чи Анатолій Гриценко.

“Я вважаю, що мій політичний досвід і можливість сказати “ні” (а якщо треба, то і набагато грубіше) за всіма восьми телефонами, – потрібен тут до закінчення президентських виборів. А після цього у будь-якому результаті я маю намір підготуватися і перейти в українську політику. Хочу підкреслити – у разі будь-якого результату виборів”, – сказав керівник ГПУ.

Він додав, що увійти в парламентську кампанію може й з Віталієм Кличком. Перемовини між сторонами з цього приводу вже проводяться. 

Нагадаємо, раніше Юрій Луценко вперше прокоментував ситуацію навколо дозволу на доступ ГПУ до даних телефонів журналістів. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>