Луценко повернув САП подання про зняття недоторканності з Лозового та Дейдея

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повернув Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі на доопрацювання представлення про зняття недоторканності з депутатів Андрія Лозового ( “Радикальна партія”) та Євгена Дейдея ( “Народний фронт”).

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

“Ще два подання щодо нардепів Лозового та Дейдея генпрокурор Юрій Луценко повернув Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі на доопрацювання”, – зазначила Сарган.

Також до Верховної Ради України буде направлено подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата групи “Відродження” Геннадія Бобова.

“Вивчивши матеріали трьох представлень щодо народних депутатів у частині фактажу, сьогодні було прийнято рішення направити до Верховної Ради подання про зняття депутатської недоторканності з народного депутата Геннадія Бобова”, – повідомила вона.

Нагадаємо, подання до ВР про зняття недоторканності з депутатів Лозового, Дейдея і Бобова було підготовлено 19 травня.

“В ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ до Верховної Ради України підготовлено подання про зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим. 1 КК України), Євгенія Дейдея (ст. 368 прим. 2 КК України) та Андрія Лозового (ст. 212, 368 прим. 2 КК України)”, – раніше заявляв Луценко.

Генпрокурор повідомив, що на 3 депутатів ВР підготували подання на зняття недоторканності

Після Артеменка в чергу на позбавлення імунітету стали Євген Дейдей, Геннадій Бобов та Андрій Лозовой. Про це повідомив у своєму Facebook Юрій Луценко. Всім трьом інкримінують незаконне збагачення. Ці депутати від різних фракцій Верховної Ради. Від “Народного фронту”, “Відродження” та “Радикальної партії” відповідно. Зайві заробітки виявили під час перевірки декларацій нардепів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>