Луценко розповів, чи буде затримано скандального політика

Луценко розповів, чи буде затримано скандального політика

Колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі написав заяву з проханням надати йому охорону як людині без громадянства, і ця заява робить неможливою його екстрадицію до Грузії. Крім того, він поки демонструє бажання відвідувати усі суди щодо його справи, відтак і затримувати його немає за що.

Таку заяву зробив генпрокурор України Юрій Луценко, передає Укрінформ.

Чи може він бути затриманим? Ні. Але тільки за однієї умови – якщо він буде відвідувати суд, де розглядається його адміністративна справа. Якщо він не буде відвідувати суд, звичайно, є передбачена процедура примусового приводу. Але поки що я не бачу ознак його небажання там з’являтися, – наголосив очільник ГПУ.

За його словами, колишній очільник Одеської ОДА, перебуваючи на території України, написав заяву з проханням надати йому охорону як людині без громадянства, і ця заява робить неможливою його екстрадицію.

“Нинішній його статус і оформлені ним документи не передбачають можливості його екстрадиції до Грузії”, – додав генпрокурор.

Крім того Луценко зауважив, щодо тих осіб, які разом із Саакашвілі брали участь у прориві держкордону 10 вересня, то у ГПУ викликаються різні особи, які, на думку слідства, організовували такий перехід.

“Викликаємо у тому числі і чинних народних депутатів, але наша позиція – в цьому ми не будемо застосовувати запобіжний захід. Просто звичайний хід слідства, за повістками”, – підкреслив він.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>