Луценко сказав про реакцію Порошенка на відставку

Президент розгляне заяву генерального прокурора після повернення з робочої поїздки з-за кордону.

Президент Петро Порошенко негативно сприйняв заяву про відставку генерального прокурора Юрія Луценка. Про це глава ГПУ заявив в ефірі телеканалу 1+1, передає ТСН.

“Я з президентом мав гостру розмову, він не сприйняв мого кроку. Він дізнався про все за п’ять хвилин до мого заходу до Верховної Ради. Тим не менш, я сказав, що це моє принципове рішення”, – розповів Луценко.

Генпрокурор зазначив, що його заява про звільнення лежить на столі у Порошенка. Президент її розгляне, як тільки повернеться з робочої поїздки з-за кордону.

Він підкреслив серйозність своїх намірів, а не емоційність прийнятого рішення: “Це не ігри, це принцип”.

“Я сам розглядаю цю смерть (активістки Катерини Гандзюк – ред.) як особисте горе, я сам розглядаю розслідування як моє особисте зобов’язання… Звинувачення в тому, що конкретно Порошенко, Луценко, Аваков і так далі винні в крові, категорично не сприймаю”, – додав генпрокурор.

Нагадаємо, 6 листопада під час виступу у Верховній Раді Юрій Луценко заявив, що подає заяву про відставку. Він також попросив депутатів не зволікати з розглядом цього питання.

Втім, рейтингове голосування в Раді показало, що в залі недостатньо голосів для затвердження відставки Луценка.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>