Луческу: досягнення "Дніпра" – гордість всього українського народу

Головний тренер донецького “Шахтаря” Мірча Луческу вважає гордістю українського футболу той факт, що дніпропетровський “Дніпро” вийшов у фінал Ліги Європи.

Румунський наставник привітав дніпрян і відзначив силу команди Мирона Маркевича.

“Від імені своїх футболістів і від себе я вітаю “Дніпро” з виходом у фінал Ліги Європи. В матчах з Наполі вони показали, що є дуже хорошою командою, вони проробили величезну роботу і заслужили цей успіх.

Мати команду у фіналі Ліги Європи – це гордість для всього українського футболу. Цей результат також підвищує рейтинг українського футболу. Я з великою радістю чекаю ігор з цією командою в чемпіонаті і Кубку України. Їх успіх підтверджує те, про що я говорив раніше. Плей-офф у чемпіонаті України підвищив би рівень суперництва.

Ігри між “Зорею”, “Динамо”, “Шахтарем” і “Дніпром”, напевно, збирали би повний стадіон, як це було в матчі з “Наполі”. Для нас не було б проблемою зіграти 4 гри на НСК “Олімпійський”.
“Дніпро” зараз буде грати проти “Шахтаря” з великим ентузіазмом. Я акцентував увагу своїх гравців на характер дніпрян, який допомагає досягати гарних результатів”, – зазначив Луческу.

obozrevatel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>