Луческу залишить "Шахтар" після фіналу Кубку України

Про це повідомляє Sport Arena.

Футбольний клуб “Шахтар” та його головний тренер Мірча Луческу прийняли рішення припинити співпрацю, що тривала 12 років. Про свій відхід наставник Шахтаря оголосить одразу після гри.

Видання повідомляє, що влітку 2016 року донецький клуб має намір здійснити перебудову команди, з чим і пов’язане рішення розлучитися з нинішнім наставником колективу.

“Шахтар” прийняв до уваги те, що у нього мало шансів повернутися в рідне місто, через що “Гірники” підуть іншим шляхом розвитку. У зв’язку з цим будуть розглядати пропозиції щодо продажу лідерів команди Марлоса і Тайсона, але їхні трансфери плануються провести за “справедливою ціною”.

Зазначається, що Луческу вів переговори з російським “Зенітом”, однак сторони не змогли домовитися через зарплатню.

Румунський фахівець має вигідні пропозиції від турецьких Галатасарая і Фенербахче. Луческу готовий стати біля керма одного зі стамбульських колективів, якщо буде можливість зміцнити склад за допомогою необхідних йому виконавців, серед яких є і бразильські футболісти Шахтаря.

  • Сьогодні, 21 травня, о 17:00 відбудеться фінальний матч Кубку України з футболу між “Зорею” та “Шахтарем”. Гра відбудеться на “Арені Львів”.
  • Донецький “Шахтар” дозволив своїм гравцям, яких орендувала луганська “Зоря”, зіграти проти нього у матчі Кубка України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>