Луческу: Ми могли перемогти Брагу з більшим рахунком

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи проти Браги.

– Шахтар переміг в Португалії з рахунком 2:1. Чи є у Браги будь-який шанс поміняти результат?

– На такому рівні всі команди приблизно однакового рівня – кожна з них знає, як діяти на футбольному полі. Тому гра з Брагою не виняток. Нас чекає важкий матч. Ми могли перемогти на виїзді з більшим рахунком. Зараз результат мінімальний і дуже небезпечний.

– Містере, чи визначилися ви з гравцем, який замінить дискваліфікованого Ракицького? І ще: в першому матчі були два моменти з Феррейрою і Марлосом, коли арбітр міг призначити пенальті. Як ви розцінюєте ці епізоди? Чи вплинули вони на результат тієї зустрічі?

– На зустрічі з журналістами перед грою зі Сталлю я говорив, що нас очікує важкий поєдинок з дуже амбітним суперником, якого мотивували. Також я звертав увагу на суддівство. У підсумку так і вийшло: ми зіткнулися з суддівством, спрямованим проти нас. Знали, що Сталь буде стимульована. І це нормально. Сталося те, що я передбачав. Намагалися провести поєдинок максимально добре з кращими гравцями, які у нас є в обороні, щоб не було тієї помилки, яка була в нашому матчі з Дніпром. Цим і пояснюється присутністю на полі Ракицького. Напевно, допустив помилку: він вийшов розслабленим на гру. Результат віддалив нас від чемпіонства. Для нас найважливішим поєдинком буде зустріч безпосередньо з Динамо. Для того, щоб перемогти в чемпіонаті, вони повинні нас обіграти. Не обіграють – значить, не заслуговують чемпіонства. Стільки, скільки в Україні займаються нашими безпосередніми суперниками, – це ненормально і непорядок… Завтра я прийму рішення, ким заміню Ракицького в основному складі.

– У матчах з Брагою та зі Сталлю Шахтар пропускав м’ячі в кінцівці. Це брак концентрації? Як уникнути цього в майбутньому поєдинку?

– Будемо сподіватися, що завтра такого не станеться, оскільки вплинути на це я ніяк не можу. Все залежить від зібраності і концентрації футболістів на останніх хвилинах матчу.

– Ви говорили про суддівство в поєдинку зі Сталлю. А як ви оціните арбітраж в матчі з Брагою в Португалії?

– У першому матчі повинні були бути два пенальті. Один – в ситуації з Марлосом, а другий – коли Феррейру ззаду схопив Байано.

– Є у Браги якісь шанси пройти далі чи гірники є фаворитами?

– Всі ми рівні на даному етапі. Тому кожна команда може перемогти. Все покаже завтрашня гра. Сподіваюся, це буде Шахтар.
 
Нагадаємо, матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи Шахтар – Брага відбудеться 14 квітня у Львові. У прямому ефірі цей поєдинок покаже телеканал Україна.

Додамо, що на сайті буде доступна текстова онлайн трансляція матчу, яка розпочнеться о 22:05.

Шахтар в Португалії Брагу обіграв

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>