Львів відвідала лялька Амаль, яка є символом дітей-біженців світу

«Амаль у перекладі з арабської означає «надія», і приїздом ляльки ми хочемо підтримати Україну і розділити з вами події, які у вас зараз відбуваються», –  розповіли продюсери проекту.

3,5-метрова лялька Амаль символізує 10-річну дівчинку-мігрантку із Сирії, яка минулого року пройшла 8 тисяч кілометрів від кордону Сирії до Манчестера у Великобританії в пошуках своєї матері. За словами організаторів, вона є втіленням мільйонів дітей, які втратили дім і були розлучені зі своїми родинами. Її мрія – відшукати найріднішу людину, знову піти до школи та почати нове щасливе життя. Так лялька стала символом усіх дітей-біженців у світі із гаслом «Не забувайте про нас».

У Львові у волосся ляльки заплели синьо-жовті стрічки як символ підтримки українських дітей і сімей. Також лялька Амаль разом із творцями привезла гуманітарну допомогу, яку зібрала Велика Британія для українських дітей.

 

Міський голова Львова Андрій Садовий подарував почесній гості міста прапор України. Із синьо-жовтим стягом дівчинка-лялька у супроводі дітей та дорослих пройшла центром Львова, вздовж алеї від оперного театру до пам’ятника Шевченку. Тут її привітала хорова капела «Дударик», виконавши вже легендарну пісню «Ой, у лузі червона калина».

Над створенням ляльки працювала команда культових продюсерів та режисерів, зокрема Девід Лан (сценарист у Королівському дворі та художній керівник Young Vic), Трейсі Сіворд (фільми «Два Папи», «Королева», «Зоряні війни») і Стівен Долдрі для The Walk Productions спільно з Handspring Puppet Company під керівництвом художнього керівника Аміра Нізара Зуабі.

Надія ГЕРБОВКА.

Фото Львівської міської ради ра ІА «Твоє місто».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>