«Львів показує принцип гармонійного розвитку у всіх галузях», – А … – Львівська міська рада (прес

«Ми є пов’язані з ситуацією, яка є в нашій країні. Адже сьогодні Україна не може похвалитися залученням інвестицій для розвитку держави тому, що для багатьох інвесторів є чітке поняття про нас як про країну, де йде війна. Кожен інвестор, який вкладає кошти, має мати максимальну опіку і підтримку.

До нас приїжджають люди, інвестують кошти, тобто є довіра. Залучати нові великі компанії дуже складно. Ми бачимо приклад компанії СТР, яка викупила землю, яка має велике бажання збудувати у Львові 30 нових виробництв, а це праця орієнтовно для 3 тис. людей, але ця компанія отримує перепони на державному рівні.

У Львові надзвичайно великий ріст у галузі ІТ (у середньому 20% в рік), де працює близько 20 тис. осіб. Також зараз ми переходимо до великого проекту співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку, з Європейським інвестиційним банком по закупівлі нових автобусів, трамваїв, тролейбусів у додачу до тих, які ми вже закупили, і які себе якісно виправдовують.

Активно у Львові розвивається й харчова промисловість. Мені приємно, що масштаби цієї галузі та кількість працівників зростають. Також у нас розвивається легка промисловість, книгодрукування. Тобто Львів взагалі показує принцип гармонійного розвитку у всіх галузях», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>