Ляшко пояснив, як відродити економіку в селах України

Щоб відродити економіку в селах України, потрібно дати роботу і гідну зарплату людям, відродити тваринництво в селах, продавати не землю і сировину, а продукцію агропереробки.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час візиту в село Седнів на Чернігівщині. Політик поспілкувався з п’ятикласниками Богданом і Надією, пояснивши їм, як відродити село, передає прес-служба РПЛ.

“Що таке щасливе дитинство для наших дітей – це корівка, молочко, робота у їхніх батьків, затишок і тепло в будинку, морозиво кожного дня. Тоді вони виростають усміхненими і рожевощокими, і згадують, як молочко бабусине пили і корівок доїли в дитинстві. Моє щасливе дитинство – це босоніж по стерні і по росі, а стадо корів таких хороших мукають. А діти сьогодні ростуть і згадують – асфальт, сморід і забите продане село? Нам такого не треба. Нам потрібне розвинене село. Тому будемо його розвивати”, – запевнив школярів Ляшко.

“Треба не вивозити нашу пшеницю за кордон! Треба продавати хліб і макарони, а не зерно”, – сказали діти, послухавши політика.

Ляшко в свою чергу зазначив, що діти – розумніші за деяких дорослих при владі.

“Цих дітей – до влади! Нехай вони мізки вправлять тим, хто сьогодні в провладних кабінетах сидять! Ці діти розуміють елементарне: що не можна торгувати сировиною і землею, в кожному сільському подвір’ї повинна бути корова і пити щодня потрібно свіже коров’яче молочко. А влада нам каже, що треба заборонити продавати молоко і м’ясо. Чи буде тоді у цих дітей щасливе дитинство? Ні!” – переконаний Ляшко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Ляшко пояснив, як підвищити зарплату в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>