Ліга чемпіонів. Хімік здобув ще одну перемогу, але залишається останнім у групі

Команди почали матч у невисокому темпі та не дуже результативно. Після рівної першої чверті Хімік зумів вирватися в лідери: чемпіон України налагодив відсоток влучань і заволодів перевагою на щитах, що дозволило команді Віталія Степановського вийти вперед.

Вели за собою команду американські легіонери Сміт, Лав і Бехерано, який у першій половині видав один з кращих ігрових відрізків у складі Хіміка, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Южненці стабільно набирали по 19 очок в обох чвертях і, додавши у захисті у другій десятихвилинці, пішли на велику перерву з 6-очковою перевагою.

Ключовим відрізком матчу стала третя десятихвилинка, під час якої Хімік набрав все ті ж 19 очок. Але при цьому южненці просто з’їли своїх опонентів у захисті, дозволивши Ораді набрати свої перші очки лише у другій половині десятихвилинки, і пропустивши лише 6 очок за чверть.

Завдяки відмінній грі у захисті, стабільній грі в атаці та домінуванні у “фарбі” Хімік здобув 20-очкову перевагу, яку южненці спокійно утримали.

Чемпіон України виграв другий поспіль матч у Лізі Чемпіонів і взяв реванш в Ораді за поразку в першому колі.

Ліга чемпіонів-2016/17 з баскетболу

Груповий раунд

Група B

Матч 12-го туру

10 січня

Хімік (Україна) – Орадя (Румунія) 78:49 (19:18, 19:14, 19:6, 21:11)

Хімік: Бехерано (19 + 9 підбирань), Сміт (14), Петров (13 + 16 підбирань), Лав (11 + 7 підбирань)


Світлина взята з ФБУ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>