Ліга Європи: Плей-оф. Перший матч. «Рух» – «Металіст» – 0:0

Ліга Європи: Плей-оф. Перший матч. «Рух» – «Металіст» – 0:0

Вчора ввечері харківський «Металіст» зіграв з польським «Рухом» із Хожува перший матч раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи сезону-2014/2015. Гра на полі стадіону «Пяст» у Глівіце закінчилася бойовою нічиєю з рахунком 0:0.

У першій грі за вихід у груповий раунд Ліги Європи харків’яни у жовтій формі боролись з поляками у синьому. Боролись, штовхались, а на голи так і не спромоглись, пише football24.ua.

Фаворитом цієї дуелі навіть у Польщі, навіть прихильники «синіх» вважали український клуб. У «Металіста» і бюджет (навіть сьогодні) в рази більший, і гравці значно якісніші та дорожчі. Та з іншого боку вихід в основний раунд і відповідний фінансовий бонус життєво важливий саме для клубу з Хожува.

Але то все на папері. А вирішуватиметься доля єдиної путівки на полі в Києві. До слова, обидві команди грають не на рідній арені. «Металіст» через потенційну небезпеку проведення ігор на сході України, «Рух» ремонтує свій стадіон.

Команда Рахаєва через травми змушена була обходитись без Кобіна, Пшеничних і Дишленковіча і в окремих лініях справді відчувались проблеми. Особливо помітна втрата Азеведо зліва у захисті. Бразилець і «вдома», і особливо у нападі був надзвичайно корисний, але тепер, як відомо, все це дісталось «Шахтареві».

Щодо матчу, то відзначимо, що попервах «Рух» грав досить боязко і дозволяв українській команді створювати моменти. Однак з плином часу поляки освоїлись і навіть почали переважати. У кількох моментах Шуст демонстрував блискучу реакцію, а одного разу нам пощастило – рефері не зарахував гол Філіпа Стажиньскі через сумнівний офсайд. У другій половині гостроти відчутно поменшало. «Рух» підсів, а «Металіст» погодився на нічию і не турбував воротаря.

Суха нічия задовольнила обидві команди. Харків’яни не програли, а поляки не пропустили. Шанси у синіх і жовтих перед матчем-відповіддю, що пройде у Києві, залишаються рівними. Принаймні перший матч не показав відчутної переваги одних над іншими.

Довідка

Футбол. Ліга Європи2014/2015

Раунд плей-оф. Перший матч

«Рух» (Хожув, Польща) – «Металіст» (Харків, Україна) – 0:0

21 серпня. 19:00. Глівіце. Стадіон «Пяст»

Арбітр: Алон Йефет

Асистенти: Орен Бурштейн, Двір Шимон

Четвертий арбітр: Ців Адлер (усі – Ізраїль)

«Рух»: 21. Камінськи, 2. Ставарчик, 3. Дзівнел, 22. Кусь (39. Хелік, 90+3), 4. Сурма. 5. Зеньчук (13. Гіголаєв, 73), 7. Ковальськи, 10. Стажинськи, 16. Бабяж, 32. Маліновськи, 9. Кушвік (11. Ефір, 76)

Запасні: 1. Лєх, 20. Шиндровськи, 14. Янік, 17. Урбаньчик

Головний тренер: Ян Коциан

«Металіст»: 35. Шуст, 3. Вільягра, 30. Гуйє, 45. Осман, 8. Едмар, 10. Хав’єр, 19. Ч. Торрес (32. Краснопьоров, 52), 22. Кулаков, 24. Юссуф, 82. Ребенок, 50. Жажа (14. Гоменюк, 63)

Запасні: 29. Горяїнов, 4. Березовчук, 6. Торсільєрі, 43. Ткачук, 46. Радченко

Головний тренер: Ігор Рахаєв

Попередження: Зеньчук (22), Бабяж (90+2)

На фото: Глядачі на трибунах стадіону «Пяст» у Глівіце голів так і не побачили 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>