Лідери КНДР і Південної Кореї проводять незаплановану зустріч

Лідери КНДР і Південної Кореї Кім Чен Ин і Мун Чже Ін зустрілися в демілітаризованій прикордонній зоні між двома країнами, повідомляє ВВС.

Ця зустріч глав двох держав стала несподіванкою для всіх, оскільки раніше не анонсувалася.

Нагадаємо, 27 квітня лідери двох сусідніх країн провели історичну зустріч у прикордонному селі Пханмунджом, що у Південній Кореї, під час якої лідер КНДР заявив про намір закрити ядерний полігон у Пхунгері. Результатом зустрічі мало стати підписання наприкінці 2018 року мирного договору, що має покласти край давній війні між двома країнами. 

Пізніше КНДР скасувала нову зустріч з представниками сусідів через невдоволення проведенням військових навчань між США і Південною Кореєю. А Кім Чен Ин навіть скликав військову комісію партії вперше за два роки.

Пізніше Білий дім розповсюдив лист Дональда Трампа, в якому американський лідер повідомив, що відмовляється від проведення саміту з північнокорейським лідером Кім Чен Ином через ворожі заяви з боку КНДР. Пхеньян своєю чергою заявив, що як і раніше налаштований на переговори з Вашингтоном і бачить в них необхідність. Саміт мав відбутися 12 червня в Сінгапурі. 

Однак пізніше Трамп повідомив, що переговори щодо відновлення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином проходять продуктивно. 


ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>