Лідер "Зорі" Малиновський потрапив у поле зору ряду клубів

Український півзахисник, на думку Юрія Вернидуба, вже переріс рівень луганського клубу.


руслан малиновский заря

<!– ""    5 –>

Лідер “Зорі” Руслан Малиновський, який у двох матчах Ліги Європи проти “Шарлеруа” забив три голи, потрапив у сферу інтересів відразу декількох клубів. Один з них – бельгійський “Брюгге”, який, за неофіційною інформацією, вже запропонував за гравця 5 мільйонів євро.

Головний тренер “Зорі” Юрій Вернидуб вважає, що підвищена увага до персони Малиновського не вплине на футболіста. “Можу запевнити на сто відсотків, що це жодним чином не позначиться на його грі. Наскільки мені відомо, зацікавленість у Малиновському є не тільки з боку бельгійців. Він знаходиться в полі зору і інших клубів. Хоч і з болем у серці, але цілком щиро можу сказати: звичайно, мені не хочеться втрачати такого футболіста”, – сказав Вернидуб в коментарі “Спорт-Експрес в Україні”.

При цьому головний тренер “Зорі” упевнений, що Малиновський вже переріс рівень луганського клубу: “Я розумію, що Руслан переріс і продовжує переростати рівень “Зорі”. Якщо у нього буде гідна пропозиція, буду тільки радий за нього. Це природний процес у футболі, коли гравці, які досягли високого рівня, йдуть у більш сильні клуби або чемпіонати. Даний факт лише підтверджує, що ми, як тренери, знаходимося на правильному шляху. Футбольна кар’єра коротка, і мені хотілося б, щоб мої підопічні встигли зробити собі ім’я в класних клубах і мати гідні фінансові тили по її завершенні.

Нагадаємо, права на Малиновського належать “Шахтарю”. Раніше також повідомлялося, що в зв’язку з можливою дискваліфікацією Фреда Малиновський може повернутися до складу “гірників”.


За матеріалами:

Спорт-Экспресс в Украине


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>