Лідер сезону у Формулі-1 зізнався, що спеціально зіткнувся з …

Лідер сезону у Формулі-1 зізнався, що спеціально зіткнувся з …

Після зіткнення з Ніко Росбергом Льюїсу Хемілтону довелося зійти з гонки.

Пілот команди Формула-1 Mercedes Ніко Росберг на командній нараді заявив, що навмисне штовхнув машину партнера з команди британця Льюїса Хемілтона під час Гран-прі Бельгії. Про це заявив Хемілтон в інтерв’ю місцевим ЗМІ.

Читай також: Формула-1: Молодий гонщик Red Bull не дозволив Росбергу виграти Гран-прі Бельгії

“У нас щойно була командна нарада, де Росберг сказав, що штовхнув мене навмисне”, – сказав Хемілтон. – “Він зізнався, що міг би уникнути зіткнення, але зробив це для того, щоб довести свою точку зору. Керівництво команди Тото Вольф і Поль Лоу дуже незадоволені ним”.

Сам Росберг пізніше не став підтверджувати слова Хемілтона.

“Ми поки ще не говорили з Хемілтоном, але обов’язково це зробимо. Британські ЗМІ завжди будуть на його боці, а німецькі – на моєму. Ми тут для того, щоб розважати всіх вас, але не таким чином, як це сталося в Гран-прі Бельгії. При цьому я не відчуваю, що винен в цій ситуації.

Тепер я просто почекаю нашої розмови і висловлю свою думку. Я правда жалкую, що ми зіткнулися, бо це коштувало мені перемоги”, – заявив Росберг.

Нагадаємо, під час гонки між Росбергом і Хемілтоном сталося зіткнення, в результаті якого британець пошкодив свій болід і змушений був зійти після 38 кіл.

Лідируючий в чемпіонаті Росберг зайняв друге місце на етапі і збільшив перевагу над Хемілтоном в особистому заліку до 29 очок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>